Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Vispārīgā informācija

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “O3FM Inženieru birojs”, reģistrācijas Nr. 40003657007, juridiskā adrese Rīga, Bauskas iela 58, LV-1004.

SIA “O3FM Inženieru birojs” kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: biroja vadītāja Evita Pelīte (e-pasts: info@o3fm.lv). Izmantojot šo kontaktinformāciju vai vēršoties SIA “O3FM Inženieru birojs” birojā, Bauskas ielā 58, 2. stāvā, 244. kabinetā, var uzdot jautājumus par personas datu apstrādāšanu.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes:

Funkcionālās sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai mājas lapa spētu pildīt savas funkcijas un neaizmirstu Jūs ikreiz, kad tiek veiktas jaunas darbības, piemēram, valodas iestatījumi, vai esat piekritis sīkdatņu lietošanai kā arī nodrošināt, lai atverot vietni no jauna, tā spētu ielādēt saturu ātrāk.

Analītikas un reklāmas sīkdatnes

Vietnē tiek izmantotas analītiskās programmas, piemēram, Google Analytics, kas ļauj mums analizēt kāds saturs vietnē tiek izmantots visbiežāk, kā lietotājs spēj orientēties vietnē, kā arī cik daudz kopā ir apmeklēta vietne. Iegūtie dati tiek izmantoti ar mērķi veikt vietnes uzlabojumus, lai padarītu efektīvāku navigāciju un spētu piedāvāt lietotājiem atbilstošāku saturu.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jums ir drošībā un netiek izpausti trešajām personām.

Sīkdatņu glabāšanas laiks

Sīkdatnes tiek glabātas uz laiku, kad tās manuāli izdzēsīsiet.

Ja vēlaties, tad Jums ir iespēja sīkdatnes kontrolēt vai izdzēst no ierīces. Jums ir iespēja atslēgt sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos. Taču, atslēgšanas gadījumā, var rasties situācija, ka daži vietnes pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Vairāk par sīkdatnēm lasiet:  www.aboutcookies.org