Meklēt / Search  


RTU Elektronikas un telekomunikāciju ēkas rekonstrukcija un jauna korpusa būvniecība. 1.kārta RTU Enerģētikas un elektronikas fakultātes ēkas jaunbūve. 
Wednesday, December 14, 2011, 13:53 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Augstskola
Adrese: Āzenes iela 12 k-1, Rīga
Inženiersadaļas: TP- SM-Siltummehānika, TP- AVK-A Apkure, TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana
Ģenerālprojektētājs: “Valeinis un Stepe” SIA

Projekta „RTU - Pilsēta pilsētā” ietvaros tiek projektēta jaunas ēkas būvniecība Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes vajadzībām, Rīgā, Āzenes ielā 12. Sešstāvu ēkas lietderīgā platība būs 7750 kvadrātmetru, un tajā paredzētas 250 telpas. Uz ēkas jumta ir paredzēti divi 5 kilovatu jaudīgi vēja ģeneratori, saules kolektori un foto voltāžas elementi. Pie ēkas plānots izvietot arī stabu ar laternu, kas dienā uzlādēs akumulatoru baterijas, bet naktī - izstaros gaismu.

Aukstumapgādes projektā ietverti risinājumi, kas nodrošina ventilācijas gaisa apstrādes iekārtu dzesēšanas jaudas. Papildus ietvertie pasākumi ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai - siltuma atgūšana no aukstuma agregāta kompresoriem karstā ūdens piesildīšanai un ēkas dienvidu un rietumu logu fasādēm motorizētas āra žalūzijas saules tiešā starojuma norobežošanai.

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes mācību korpusa renovācija 
Wednesday, November 30, 2011, 14:03 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Augstskola
Adrese: Āzenes iela 14-24, Rīga
Inženiersadaļas: TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana
Ģenerālprojektētājs: PS ”A&I PRO”

Projekta „RTU - Pilsēta pilsētā” ietvaros tiek veikts rekonstrukcijas projekts Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes ēkai Āzenes ielā 14/24.

Aukstumapgādes projektā ietverti risinājumi, kas nodrošina ventilācijas gaisa apstrādes iekārtu dzesēšanas jaudas. Papildus ietverti pasākumi aukstumapgādes tehnikas izvēlē, kas rada mazāku trokšņu piesārņojumu apkārtējai videi.
Latvijas Universitātes (LU) jaunā Dabaszinātņu centra pirmā kārta 
Thursday, November 10, 2011, 13:45 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Augstskola
Adrese: Jelgavas iela, Rīga
Inženiersadaļas: SP- AVK-A Apkure, SP- AVK-V Ventilācija, SP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana, SP- VAS Vadības Automatizācijas sistēmas
Arhitekts: “Sestais stils” SIA

Rīgas domes plānotā jaunā Rīgas centra - Pārdaugavas centra attīstības projekts paredz Pārdaugavā izveidot modernu LU studiju infrastruktūru ar pieciem korpusiem un visu nepieciešamo aktīvai studentu dzīvei. (teju 10 būvēm un kopējo platību 120 000 kvadrātmetru.
Patlaban tiek izstrādāts kompleksa pirmās kārtas - LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra skiču projekts. Jaunajā Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks apvienotas četras fakultātes - Ķīmijas, Bioloģijas, Medicīnas un Ģeogrāfijas un zemes zinātņu, kā arī Ķīmiskās fizikas un Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas zinātniskie institūti. Te būs zinātniskā bibliotēka - lasītava, administrācijas un saimniecības telpas, rekreācijas zonas.
Latvijas Nacionālās bibliotēkas infrastruktūras inženierkomunikāciju objekti 
Friday, October 28, 2011, 10:11 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Bibliotēka
Adrese: Teritorija starp Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, dzelzceļa tiltu, Mūkusalas ielu un Daugavu
Inženiersadaļa: TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana
Arhitekts: “Arhitektu birojs ĢELZIS - ŠMITS - ARHETIPS” SIA


Rīgas motormuzeja rekonstrukcija un CSDD klientu apkalpošanas centra piebūve 
Monday, September 19, 2011, 10:22 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Muzejs un birojs
Adrese: S.Eizenšteina iela 6, Rīga
Inženiersadaļas: TP- SM- Siltummehānika, TP- AVK-A Apkure, TP- AVK-V Ventilācija, TP- AVK-VK Gaisa dzesēšana
Arhitekts: „Projektēšanas birojs Arhis ” SIABūvniecības I kārtā tika veikta - Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcija izstāžu ekspozīcijas zālēm, slēgto fondu telpām, darbnīcām, birojiem, konferenču telpām un kafejnīcai. Energoefektivitātes paaugstināšanas papildus pasākumi - siltuma atgūšana no aukstuma agregāta kompresoriem un nakts dabiskā ventilācija un dzesēšana izmantojot izstāžu ekspozīcijas zāles pretdūmu sistēmas logus un virsgaismu lūkas.
Būvniecības II kārtā tika projektēta - CSDD klientu apkalpošanas centra ēkas ar birojiem un iekšējo pagalmu- ātriju jaunbūve. Energoefektivitātes paaugstināšanas papildus pasākumi - nakts dabiskā ventilācija un dzesēšana izmantojot ātrija pretdūmu sistēmas logus un virsgaismu lūkas un dubultā fasāde.

<<First <Back | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Next> Last>>