Meklēt / Search  


Vidzemes slimnīcas A korpusa 2.-6.stāva un pagrabstāva renovācija 
Wednesday, September 1, 2010, 08:52 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Slimnīca
Adrese: Jumaras iela 195, Valmiera
Arhitekts: „NAMS” SIA
Inženiersadaļas: TP- AVK-V (Ventilācija), TP- AVK-VK (Gaisa kondicionēšana), TP- DN-Dūmu (Novadīšana)


Radījām mūsdienīgu apkures, ventilācijas un gaisa dzesēšanas inženiertīklu risinājumu realizācijai divās kārtās. Tiks izbūvēti jauni un nomainīti esošie inženiertīkli, renovējot terapijas, ķirurģijas un dzemdniecības profilu nodaļas. Jaunu veidolu iegūs ārstniecisko procedūru un manipulāciju telpas, sanitārās telpas, pacientu palātas, ārstniecības personu darba un atpūtas telpas, koridori, kāpņu telpas, apmeklētāju uzgaidāmās telpas.
AS DnB NORD bankas biroju ēka 
Saturday, July 31, 2010, 12:14
Posted by Administrator
Failu un informācijas pārvaldes servera nodrošinājums objektam "AS DnB NORD banka biroju ēkas būvniecība".

Objekts: Biroju ēka
Adrese: Skanstes iela, Rīga


Liepājas slimnīcas rekonstrukcija 
Thursday, July 15, 2010, 10:27 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Slimnīca
Adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja
Inženiersadaļas: TP- AVK-A (Apkure), TP- AVK-V (Ventilācija), TP- AVK-VK (Gaisa kondicionēšana)
Arhitekts: „NAMS” SIA

Ēka, kurā atrodas Liepājas reģionālā slimnīca, tika atklāta 1986.gadā, šobrīd noris 1.kārtas rekonstrukcijas projekta izstrāde, paredzot pārbūvēt daļu slimnīcas pirmā un otrā stāva.
Pirmajā stāvā pēc rekonstrukcijas atradīsies mūsdienīgi izremontētas telpas - reģistratūra, uzziņu dienests, garderobe, servisa zona, konsultāciju kabineti, ārstu birojs, kvalitātes kontroles birojs, funkcionālās diagnostikas kabineti u.c. telpas.
Objekta otrajā stāvā paredzēts rekonstruēt, kā arī izbūvēt no jauna vairākas operāciju zāles, manipulāciju un intensīvās terapijas telpas, kā arī endoskopijas zāli.
Projekta specifika: rekonstrukcija, kur attiecīgi bija jāņem vērā esošās komunikācijas un konstruktīvie elementi, maksimāli jāizmanto esošās iekārtas, kas izbūvētas iepriekšējās rekonstrukcijas kārtās.
Pludmales sporta centrs Brazil 
Monday, May 24, 2010, 09:53 - Apkure / Heating
Posted by Administrator
Objekts: Sporta centrs
Adrese: Jūrkalnes iela 100, Rīga
Inženiersadaļas: AVK-A Apkure, AVK-V Ventilācija
Montāža: "Lafivents" SIA


Uzprojektējām jaunu apkures sistēmu un pielāgojām esošo ventilācijas sistēmu jaunajām ēkas prasībām- pludmales sporta centra vajadzībām.

Gaisa temperatūra virs 20 grādiem un siltas smiltis - tā ir lielākā pludmales sporta centrs Baltijā pazīšanās zīme. Ir iekārtoti 4 pludmales laukumi, kas paredzēti dažādu pludmales sporta veidu - volejbola, futbola, smilšu tenisa un badmintona spēlēšanai, kā arī paralēli sportam tiek domāts par izklaides iespējām.
Izstādes EXPO 2010 Latvijas paviljons Šanhajā 
Friday, February 26, 2010, 14:07 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Izstādes paviljons
Adrese: Šanhaja
Konsultācijas - AVK-V (Ventilācija)
Konsultācijas - AVK-VK (Gaisa kondicionēšana)

Arhitekti: Austris Mailītis un Ivars Mailītis - arhitektūras un dizaina konceptgrupa Mailītis A.I.I.M.
Vēja tuneļa tehnoloģijas autori: SIA "AERODIUM"


Latvijas paviljona izstrādei (2010. gada EXPO izstādei Šanhajā) sniedzām konsultācijas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas jomā, izvērtējot ārzemju būvfirmas tehniskā projekta risinājumus.

Latvijas paviljons atrodas pie EXPO centrālā laukuma 1000 m² lielā zemesgabalā. Paviljona stāvu platība ir 920 m², papildus platības aizņem vēja tuneļa iekārta. Paviljona fasāde sastāv no 100 000 krāsainām, puscaurspīdīgām 15×15 cm lielām plastikāta plāksnītēm, kas viļņojot un vizuļot veido dinamiski kinētisku fasādi. Paviljona ieejas kāpnes ved pa spirāli uz augšu. Pa tām apmeklētājs nokļūst ekspozīciju zālē trešajā stāvā un ekspozīcijas centrā, kur atrodas stikla tunelis - tajā lido cilvēki. Uz paviljona jumta atrodas trīs vēja turbīnas, ar kuru palīdzību vakaros 20 metru augstumā virs paviljona notiek lidojošo akrobātu tematiskie priekšnesumi, ko papildina īpaša gaismas scenogrāfija.

<<First <Back | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Next> Last>>