Meklēt / Search  


Daudzfunkcionāla ēka „Likteņdārzā” - atceres un piemiņas parkā 
Tuesday, September 1, 2009, 15:23 - Apkure / Heating
Posted by Administrator
Objekts: Daudzfunkcionāla ēka
Adrese: Krievkalna sala Kokneses pag.
Inženiersadaļas: TP AVK-A (Apkure), TP SM (Siltummehānika), TP AVK-V (Ventilācija), TP AVK-VK (Gaisa kondicionēšana)

Arhitekts: „Arhis” SIA


Likteņdārzs top kā kultūrvēsturiska piemiņas vieta Latvijas tautas 20. gadsimta vēsturē zaudēto un cietušo piemiņai. Tas būs plašs dārzs mierinājumam un mūsu tautas spēka apliecinājumam, kas ļāvis izturēt un izdzīvot. Likteņdārzs būs cerība nākotnei. Kokneses salā, aizņemot 22 ha no 33 ha lielās salas teritorijas top arhitektoniski un dizainiski iekārtots dārzs. Paredzēta arī daudzfunkcionāla ēka, kas kalpos kā izglītības un informācijas centrs. (www.liktendarzs.lv)

Projektējām daudzfunkcionālas ēkas inženiertehniskajos risinājumus, kur uzstādījums bija maksimāli izmantot dabas enerģijas- dabisko vēdināšanu, zemes siltuma izmantošanu apkurei, saules enerģiju.
Vidzemes slimnīcas rehabilitācijas nodaļa 
Thursday, July 30, 2009, 15:22 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Slimnīca
Adrese: Jumaras iela 195, Valmiera
Inženiersadaļas: TP AVK-V (Ventilācija), TP AVK-VK (Gaisa kondicionēšana)

Arhitekts: „SB projekts” SIA

Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 3 dažādas telpu grupas - rehabilitācijas, ūdens procedūru, kā arī baseina telpa. Katrai no tām nepieciešams savs mikroklimats. Telpu grupām tika projektētas atsevišķas gaisa apstrādes iekārtas, kā arī papildus gaisa sausinātāji mitrajās zonās.
Projekta specifika: rekonstrukcija, kur attiecīgi bija jāņem vērā esošās komunikācijas un konstruktīvie elementi.
Balva par mūža ieguldījumu nozares attīstībā 
Wednesday, May 20, 2009, 09:00
Posted by Administrator
Mūsu vadošajam projektēšanas inženierim Rafailam Meļceram .š.g. 20.maijā Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība (LSGŪTIS) piešķīra balvu un atzinības rakstu par mūža ieguldījumu siltuma tehnoloģijas nozares attīstīšanā Latvijā.

40 profesionālajos darba gados uzkrātā pieredze un mūža ieguldījums nozares attīstībā vislabāk redzams projektētajos objektos: Latvijas Valsts arhīvs, Gaiļezera slimnīca, Daugavpils Pedagoģiskais institūts, Lielā ģilde, Ķīpsalas peldbaseins, Kuģu vadības centrs Mīlgrāvī, Rīgas pils, viesnīca Rīdzene, Latvijas Nacionālā opera un tās piebūve, Universālveikala Centrs rekonstrukcija, Ventspils Naftas Biznesa centrs Ventspilī, Reprezentācijas ēka Briāna ielā, Rīgas Biržas rekonstrukcija par aizrobežu mākslas muzeju, Izstāžu zāles Arsenāls rekonstrukcija, Latvijas Nacionālā bibliotēka un daudzi citi.
Ledus halle Krievijā 
Tuesday, May 5, 2009, 12:29 - Apkure / Heating
Posted by Administrator
Objekts: Ledus halle
Adrese: Krievijas Federācija
Inženiersadaļa: TP-AVK-A Apkure, TP- SM Siltummezgls, TP- AVK-V Ventilācija, TP-LK Ledus tehnoloģija

Arhitekts: "Nams" SIA


Ledus halle, kurai projektējām AVK un ledus tehnoloģijas sadaļas. Projekta specifika saistās ar objekta atrašanos daudz skarbākos ziemas klimata apstākļos nekā Latvijā. Nācās papildus apgūt likumdošanu, jo visa dokumentācija tapa atbilstoši kaimiņvalsts standartiem un sadarbojoties ar Krievijas Federācijas būvkonstruktoriem.
Biroju un daudzdzīvokļu ēka Muitas 1, Rīga 
Thursday, April 16, 2009, 11:19 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Biroji un dzīvojamās ēkas
Adrese: Muitas iela 1, Rīga
Inženiersadaļa: TP / AVK-VK Gaisa dzesēšana

Projekta vadītājs: SIA Lafivents

Objektam pieslēdzāmies, kad ēka jau bija uzbūvēta. Nācās risināt ļoti kompaktu ventkameru un dzesēšanas iekārtu izvietojumu uz jumta terases.

<<First <Back | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Next> Last>>