Meklēt / Search  


Autoruzraudzība objektam Daugavpils Universitātes dabaszinātņu un matemātikas fakultātes korpusa rekonstrukcija ar jauna objekta dabaszinātņu un inženierzinātņu laboratoriju būvniecību 
Monday, July 14, 2014, 10:40 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Izglītības iestāde
Adrese: Parādes iela 1,Daugavpils
Inženiersadaļas: AU- AVK-V Apkure; AU- AVK-V Ventilācija; AU- AVK-V Gaisa dzesēšana; AU- SM Siltummehānika
Arhitekts: „NAMS ” SIA"

2014.gadā tika veikta autoruzraudzība 2012.gadā izstrādātajam tehniskajam projektam.
Projektējot ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sadaļas tika izdalītas sekojošas objekta telpu grupas: mācību telpas (auditorijas), mācībspēku darba telpas, laboratorijas, t.s. tīrās telpas, semināru telpas, tehniskais angārs, serveru telpas un bioloģisko reaģentu un atkritumu noliktavas.
Tika ieprojektētas 16 mehāniskās pieplūdes un nosūces gaisa apstrādes iekārtas, kas izvietotas 3 ventkamerās (tehniskajās telpās).
No telpu mikroklimata aspekta sarežģīts uzdevums bija Dzīvības un zinātņu tehnoloģiju korpusa zivsaimniecības laboratoriju projektēšana, sakarā ar lielā mitruma novadīšanas vajadzību.
Objektā paredzēta dalītā centralizētā aukstumapgādes sistēma ar kompresijas cikla iekārtu (čilleri) tehniskajā telpā un brīvā tipa dzesēšanas āra agregātu uz jumta. Kad āra gaisa temperatūra ir zemāka par dzesēšanas aukstumnesēja temperatūru (+13 C), paredzēta iespēja aukstumnesēja atdezesēšanai izmanto dzesēšanas sistēmas āra agregātus „freecooling” režīmā, tos papildinot ar siltummaini kontūru savstarpējai atdalīšanai. Lokālie telpu dzesētāji uzstādīti gan darba telpās, gan laboratorijās.
Komerccentrs - INPLASTEC  
Thursday, June 12, 2014, 12:56 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Ražotne
Adrese: Uriekstes iela, Rīga
Inženiersadaļa: TP - AVK-V VentilācijaVentilācijas sistēma projektēta atbilstoši tehnoloģiskās iekārtas darbības principiem.
Sakarā ar tehnoloģiskās iekārtas darbības procesā izdalīto ievērojamo siltuma daudzumu, iekārtu apkalpojošajās gaisa apstrādes iekārtās paredzētas siltuma atgūšanas sekcijas. Paredzēta arī gaisa attīrīšanas iekārta.
Autoruzraudzība Rīgas motormuzeja rekonstrukcijai un CSDD klientu apkalpošanas centra piebūvei 
Thursday, May 15, 2014, 12:14 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Muzejs un birojs
Adrese: S. Eizenšteina iela 6 , Rīga
Inženiersadaļas: AU- SM- Siltummehānika; AU - AVK-A Apkure; AU - AVK-V Ventilācija; AU - AVK-VK Gaisa dzesēšana
Arhitekts: „Arhis arhitekti ” SIATiek veikta autoruzraudzība būvniecības I un II kārtām. Būvniecības I.kārta- -Motormuzeja ēkas rekonstrukcijai (izstāžu ekspozīcijas zālēm, slēgto fondu telpām, darbnīcām, birojiem, konferenču telpām un kafejnīcai) Būvniecības II. kārta– CSDD klientu apkalpošanas centra ēkas ar birojiem un iekšējo pagalmu- ātriju jaunbūve.
Ēku rekonstrukcija Vecrīgā 
Monday, March 3, 2014, 19:17 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Dzīvokļu un publiskā ēka
Adrese: Miesnieku iela 13,15,17, Rīga
Inženiersadaļas: TP- AVK-A Apkure; TP- AVK-V Ventilācija; TP- AVK-K Kondicionēšana; TP- SM Siltummehānika; TP- SAT Siltumapgāde

Arhitekts: SIA ”Projektēšanas birojs „ARHIS””

Arhitektūras pieminekļa rekonstrukcija Vecrīgā, inženiersadaļu projektētājam nozīmē- atrast iespēju vēsturiskajā apjomā iekļaut mūsdienu dzīvesstilam tik ierastās tehnoloģijas.

Ēkas būvētas 13.gadsimtā un izmantotas kā noliktavas. 20.gs. beigās šīs ēkas izdega, un no tām saglabājās tikai ārsienas. Šobrīd projekts paredz ēkas pārbūvēt, saglabājot vēsturiskās fasādes un ārsienas. Pēc rekonstrukcijas pabeigšanas ēkās galvenokārt paredzēti dzīvokļi un pirmajos stāvos publiska funkcija - restorāni, galerijas ar iespēju apskatīt vēsturiskos mūru fragmentus.
Balva par inovatīvu un radošu priekšlikumu ēku energoefektivitātes veicināšanai 
Thursday, February 6, 2014, 19:06
Posted by Administrator
Sveicam, kolēģi Renāru Milleru, kurš š.g. 6.februārī, piedaloties Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda un SIA «Hausmaster» stipendiju konkursā par inovatīviem un radošiem priekšlikumiem ēku energoefektivitātes veicināšanai, kļuva par uzvarētāju un ieguva stipendiju.


SIA «Hausmaster» stipendiju konkurss norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā pretendentiem bija jāiesniedz apraksts, kurā piedāvātas inovatīvas idejas konkursa nolikumā minēto dzīvojamo ēku energoefektivitātes uzlabošanai. Savukārt, otrajā kārtā bija jāveic konkursa darba padziļināta izstrāde un klātienē jāprezentē žūrijas komisijai.

<<First <Back | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Next> Last>>