Meklēt / Search  


Mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas jaunbūve 
Monday, July 9, 2012, 11:35 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Daudzdzīvokļu ēka
Adrese: Dzintaru prospekts 36, Jūrmala
Inženiersadaļas: TP- SM- Siltummehānika; TP- AVK-A Apkure; TP- AVK-V Ventilācija, Pretdūmu ventilācija; TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana; TP- VAS-DA Dūmaizsardzības automātika
Arhitekts: „KUBS ” SIA

Mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas jaunbūve 
Tuesday, June 5, 2012, 11:22 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Daudzdzīvokļu ēka
Adrese: Dzintaru prospekts 26 un 28, Jūrmala
Inženiersadaļas: TP- SM- Siltummehānika; TP- AVK-A Apkure; TP- AVK-V Ventilācija, Pretdūmu ventilācija; TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana; TP- VAS-DA Dūmaizsardzības automātika
Arhitekts: „KUBS ” SIA

Liepājas slimnīcas rekonstrukcija 2.,3. un 4.kārta 
Monday, April 30, 2012, 15:39 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Slimnīca
Adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja
Inženiersadaļas: TP- AVK-A Apkure, TP- AVK-V Ventilācija, TP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana
Arhitekts: „NAMS” SIA

Liepājas Reģionālā slimnīca ir lielākais daudzprofilu medicīniskās aprūpes centrs Kurzemē, kas aprūpē ap 17 000 tūkstošiem pacientu un veic ap pieciem tūkstošiem operāciju gadā. 2011. gadā Liepājas Reģionālajai slimnīcai apritēja 25 gadi. Sagaidot šo nozīmīgo jubileju, ir uzsākta vērienīga medicīnas iestādes rekonstrukcija.

2010.gadā pabeidzām 1.kārtas rekonstrukcijas tehniskā projektu izstrādi, bet šobrīd noris 2.un 3. un 4.kārtas rekonstrukcijas projekta izstrāde. Projekta specifika: rekonstrukcija, kur attiecīgi bija jāņem vērā esošās komunikācijas un konstruktīvie elementi, maksimāli jāizmanto esošās iekārtas, kas izbūvētas iepriekšējās rekonstrukcijas kārtās.
Latvijas Universitātes (LU) jaunā Dabaszinātņu centra pirmā kārta 
Thursday, November 10, 2011, 13:45 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Augstskola
Adrese: Jelgavas iela, Rīga
Inženiersadaļas: SP- AVK-A Apkure, SP- AVK-V Ventilācija, SP- AVK-VK Gaisa kondicionēšana, SP- VAS Vadības Automatizācijas sistēmas
Arhitekts: “Sestais stils” SIA

Rīgas domes plānotā jaunā Rīgas centra - Pārdaugavas centra attīstības projekts paredz Pārdaugavā izveidot modernu LU studiju infrastruktūru ar pieciem korpusiem un visu nepieciešamo aktīvai studentu dzīvei. (teju 10 būvēm un kopējo platību 120 000 kvadrātmetru.
Patlaban tiek izstrādāts kompleksa pirmās kārtas - LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra skiču projekts. Jaunajā Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks apvienotas četras fakultātes - Ķīmijas, Bioloģijas, Medicīnas un Ģeogrāfijas un zemes zinātņu, kā arī Ķīmiskās fizikas un Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas zinātniskie institūti. Te būs zinātniskā bibliotēka - lasītava, administrācijas un saimniecības telpas, rekreācijas zonas.
Rīgas motormuzeja rekonstrukcija un CSDD klientu apkalpošanas centra piebūve 
Monday, September 19, 2011, 10:22 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Muzejs un birojs
Adrese: S.Eizenšteina iela 6, Rīga
Inženiersadaļas: TP- SM- Siltummehānika, TP- AVK-A Apkure, TP- AVK-V Ventilācija, TP- AVK-VK Gaisa dzesēšana
Arhitekts: „Projektēšanas birojs Arhis ” SIABūvniecības I kārtā tika veikta - Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcija izstāžu ekspozīcijas zālēm, slēgto fondu telpām, darbnīcām, birojiem, konferenču telpām un kafejnīcai. Energoefektivitātes paaugstināšanas papildus pasākumi - siltuma atgūšana no aukstuma agregāta kompresoriem un nakts dabiskā ventilācija un dzesēšana izmantojot izstāžu ekspozīcijas zāles pretdūmu sistēmas logus un virsgaismu lūkas.
Būvniecības II kārtā tika projektēta - CSDD klientu apkalpošanas centra ēkas ar birojiem un iekšējo pagalmu- ātriju jaunbūve. Energoefektivitātes paaugstināšanas papildus pasākumi - nakts dabiskā ventilācija un dzesēšana izmantojot ātrija pretdūmu sistēmas logus un virsgaismu lūkas un dubultā fasāde.

<<First <Back | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Next> Last>>