Meklēt / Search  


Komerccentrs - INPLASTEC  
Thursday, June 12, 2014, 12:56 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Ražotne
Adrese: Uriekstes iela, Rīga
Inženiersadaļa: TP - AVK-V VentilācijaVentilācijas sistēma projektēta atbilstoši tehnoloģiskās iekārtas darbības principiem.
Sakarā ar tehnoloģiskās iekārtas darbības procesā izdalīto ievērojamo siltuma daudzumu, iekārtu apkalpojošajās gaisa apstrādes iekārtās paredzētas siltuma atgūšanas sekcijas. Paredzēta arī gaisa attīrīšanas iekārta.
Autoruzraudzība Rīgas motormuzeja rekonstrukcijai un CSDD klientu apkalpošanas centra piebūvei 
Thursday, May 15, 2014, 12:14 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Muzejs un birojs
Adrese: S. Eizenšteina iela 6 , Rīga
Inženiersadaļas: AU- SM- Siltummehānika; AU - AVK-A Apkure; AU - AVK-V Ventilācija; AU - AVK-VK Gaisa dzesēšana
Arhitekts: „Arhis arhitekti ” SIATiek veikta autoruzraudzība būvniecības I un II kārtām. Būvniecības I.kārta- -Motormuzeja ēkas rekonstrukcijai (izstāžu ekspozīcijas zālēm, slēgto fondu telpām, darbnīcām, birojiem, konferenču telpām un kafejnīcai) Būvniecības II. kārta– CSDD klientu apkalpošanas centra ēkas ar birojiem un iekšējo pagalmu- ātriju jaunbūve.
Ēku rekonstrukcija Vecrīgā 
Monday, March 3, 2014, 19:17 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Dzīvokļu un publiskā ēka
Adrese: Miesnieku iela 13,15,17, Rīga
Inženiersadaļas: TP- AVK-A Apkure; TP- AVK-V Ventilācija; TP- AVK-K Kondicionēšana; TP- SM Siltummehānika; TP- SAT Siltumapgāde

Arhitekts: SIA ”Projektēšanas birojs „ARHIS””

Arhitektūras pieminekļa rekonstrukcija Vecrīgā, inženiersadaļu projektētājam nozīmē- atrast iespēju vēsturiskajā apjomā iekļaut mūsdienu dzīvesstilam tik ierastās tehnoloģijas.

Ēkas būvētas 13.gadsimtā un izmantotas kā noliktavas. 20.gs. beigās šīs ēkas izdega, un no tām saglabājās tikai ārsienas. Šobrīd projekts paredz ēkas pārbūvēt, saglabājot vēsturiskās fasādes un ārsienas. Pēc rekonstrukcijas pabeigšanas ēkās galvenokārt paredzēti dzīvokļi un pirmajos stāvos publiska funkcija - restorāni, galerijas ar iespēju apskatīt vēsturiskos mūru fragmentus.
Ēkas pārplānošana un piebūves izveide Rīgā 
Friday, January 3, 2014, 19:00 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Biroju ēka
Adrese: Jēkaba iela 6/8, Rīga
Inženiersadaļas: TP- AVK-A Apkure; TP- AVK-V Ventilācija; TP- AVK-K Kondicionēšana; TP- SM Siltummehānika; TP- SAT Siltumapgāde

Arhitekts: SIA ”Projektēšanas birojs „ARHIS””

AVK (Apkures, ventilācijas un kondicionēšanas) sadaļu projektu risinājumi sadarbībā ar arhitektiem tika veiksmīgi iekļauti kopējā ēku ansamblī Vecrīgas vēsturiskajā centrā. Ņemot vērā kultūrvēsturisko mantojumu ēkas interjerā, tika atrasti optimāli AVK energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumi. Papildus ventilācijas projektā, sadarbībā ar VAS (Vadības automatizācijas sistēmas) projekta sadaļu, tika iekļauts princips-DCV (Demand-Controled Ventilation - nepieciešamā ventilācijas kontrole) mainīga gaisa daudzuma regulācija individuāli katrā telpā, tā ļaujot optimizēt ventilācijas sistēmu ražību, samazinot ekspluatācijas izmaksas un trokšņu līmeņus sistēmā, kas rodas pie tradicionālās VAV (Variable Air Volume - mainīgas gaisa daudzums) sistēmas principa risinājumiem ar spiediena kontroli ventilācijas sistēmā.
Rekonstruējamā ēka  atrodas valstiski nozīmīga objekta - Saeimas tiešā tuvumā, un iecerētās galvenās funkcijas pēc pārbūves ir konferenču un sanāksmju zāles, darba un arhīva telpas Saeimas komisijām.
Ēkas rekonstrukcija par nitrofurāna ražotni 
Wednesday, May 15, 2013, 10:19 - Ventilācija / Ventilation
Posted by Administrator
Objekts: Ražotne
Adrese: Olaines novads, Olaine, Rūpnīcu iela 5
Inženiersadaļas: TP- AVK-A Apkure, TP- AVK-V Ventilācija, TP- AVK-K Kondicionēšana
Arhitekts: SIA "Lejnieku projektēšanas birojs"

Tablešu ražotnes ēkas projekts izstrādāts ņemot vērā energoefektivitātes un ekonomiskuma kritērijus. Ventilācijas projekta specifika-projektētas telpas ar paaugstinātas tīrības prasībām. Pieplūdes gaisu paredzēts mitrināt ar tehnoloģisko tvaiku, piegādājot to pa cauruļvadiem.

<<First <Back | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Next> Last>>