Meklēt / Search  


Multifunkcionāls apbūves komplekss ARCA NOAE Meriton Grand Hotel 
Friday, March 25, 2011, 16:19 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Multifunkcionālās ēkas
Adrese: Etnas iela 12a; 14, Klijānu iela, Brīvības iela 187, Rīga
Inženiersadaļas: SP- AVK-A (Apkure), SP- AVK-V (Ventilācija), SP- AVK-VK (Dzesēšana), SP- VAS- (Inženiersistēmu centralizētā vadība)

Arhitekts: „Projektēšanas birojs „ARHIS”” SIA

Daudzfunkcionāla ēka - viesnīca ar konferenču telpām, SPA masāžu komplekss, publiskais baseins, restorāna, kafejnīcas un virtuves bloks.Inženierrisinājumi ("zaļā" enerģija) - siltuma atgūšana no SPA kanalizācijas ūdeņiem un no aukstuma agregātu kompresoriem. Dzesēšanas un apkures zonējums pa telpu grupām pēc debespuses orientācijas.
Valkas-Valgas Ledus halle 
Monday, October 25, 2010, 11:37 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Ledus halle
Adrese: Ausekļa iela 9, Valka, Valkas novads
Inženiersadaļas: TP- AVK-V (Ventilācija), TP- AVK-VK (Gaisa dzesēšana), TP- VAS (Ēku inženiersistēmu centralizētā vadība), TP- TN-LT (Ledus tehnoloģija)

Arhitekts: „AB Architekti” SIA

Vidzemes slimnīcas A korpusa 2.-6.stāva un pagrabstāva renovācija 
Wednesday, September 1, 2010, 08:52 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Slimnīca
Adrese: Jumaras iela 195, Valmiera
Arhitekts: „NAMS” SIA
Inženiersadaļas: TP- AVK-V (Ventilācija), TP- AVK-VK (Gaisa kondicionēšana), TP- DN-Dūmu (Novadīšana)


Radījām mūsdienīgu apkures, ventilācijas un gaisa dzesēšanas inženiertīklu risinājumu realizācijai divās kārtās. Tiks izbūvēti jauni un nomainīti esošie inženiertīkli, renovējot terapijas, ķirurģijas un dzemdniecības profilu nodaļas. Jaunu veidolu iegūs ārstniecisko procedūru un manipulāciju telpas, sanitārās telpas, pacientu palātas, ārstniecības personu darba un atpūtas telpas, koridori, kāpņu telpas, apmeklētāju uzgaidāmās telpas.
Izstādes EXPO 2010 Latvijas paviljons Šanhajā 
Friday, February 26, 2010, 14:07 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Izstādes paviljons
Adrese: Šanhaja
Konsultācijas - AVK-V (Ventilācija)
Konsultācijas - AVK-VK (Gaisa kondicionēšana)

Arhitekti: Austris Mailītis un Ivars Mailītis - arhitektūras un dizaina konceptgrupa Mailītis A.I.I.M.
Vēja tuneļa tehnoloģijas autori: SIA "AERODIUM"


Latvijas paviljona izstrādei (2010. gada EXPO izstādei Šanhajā) sniedzām konsultācijas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas jomā, izvērtējot ārzemju būvfirmas tehniskā projekta risinājumus.

Latvijas paviljons atrodas pie EXPO centrālā laukuma 1000 m² lielā zemesgabalā. Paviljona stāvu platība ir 920 m², papildus platības aizņem vēja tuneļa iekārta. Paviljona fasāde sastāv no 100 000 krāsainām, puscaurspīdīgām 15×15 cm lielām plastikāta plāksnītēm, kas viļņojot un vizuļot veido dinamiski kinētisku fasādi. Paviljona ieejas kāpnes ved pa spirāli uz augšu. Pa tām apmeklētājs nokļūst ekspozīciju zālē trešajā stāvā un ekspozīcijas centrā, kur atrodas stikla tunelis - tajā lido cilvēki. Uz paviljona jumta atrodas trīs vēja turbīnas, ar kuru palīdzību vakaros 20 metru augstumā virs paviljona notiek lidojošo akrobātu tematiskie priekšnesumi, ko papildina īpaša gaismas scenogrāfija.
Darījumu iestādes jaunbūve (ORIGO) 
Monday, January 25, 2010, 15:13 - Dzesēšana / Cooling
Posted by Administrator
Objekts: Tirdzniecības centrs
Adrese: Stacijas laukums 1, Rīga
Inženiersadaļas: AVK-A (Apkure), AVK-V (Ventilācija), AVK-VK (Gaisa kondicionēšana), SM (Siltummehānika), VAS (Ēku inženiertīklu vadība)

Arhitekts: „DEPO projekts” SIA


2009.gadā Rīgas pilsētas attīstības komiteja atbalstīja būvniecības ieceri par sešus stāvus augstas darījumu iestādes jaunbūvi Stacijas laukumā 1 nojauktās Latvijas Pasta ēkas vietā. Jaunais darījuma centrs plānots par četriem metriem augstāks nekā tirdzniecības centrs Origo', proti, 24 m augsts. Plānots, ka jaunajā kompleksā atradīsies biroji, pakalpojumu un tirdzniecības objekti ar plašām pasāžām un gājēju ejām uz stacijas peroniem, kā arī pazemes stāvvieta 186 automašīnām.

<<First <Back | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Next> Last>>